Život u Coca-Cola HBC

Život u Coca-Cola HBC

quotecc_hbc_ar17_zoran_bogdanovic_19625_crop

“Pridruživanje našoj organizaciji je poput započinjanja puta ubrzanog razvoja. Barem je takav bio moj utisak pre 20 godina kada sam se pridružio ovom neverovatnom i dinamičnom timu. Tokom dve decenije imao sam čast da radim sa raznolikim timovima u naših 28 zemalja, koji su uvek dizali kriterijume još više, izazivali status quo, učili jedni od drugih i lepo se provodili zajedno. Mi smo tim onih koji ciljaju visoko i koji su jednako posvećeni razvoju naših ljudi i partnerstava. Vredno radimo i uživamo u istraživanju novih mogućnosti. Zalažemo se da treba raditi ono što je ispravno, a ne ono što je lako, a svoje kupce i potrošače uvek stavljamo u samu srž svog poslovanja.  Posvećeni smo deljenju vrednosti koju stvaramo zarad višeg cilja.

Zoran Bogdanović, CEO
28

           država u kojima poslujemo

6

milijardi potrošača na našim tržištima naše proizvode nose svojim kućama

190

 poznatih omiljenih svetskih i lokalnih brendova

24/7

ispunjavamo svoju misiju da zadovoljimo naše potrošače

da li ste znali da li ste znali

Pored gaziranih pića koje proizvodimo i prodajemo, u nekim zemljama prodajemo i vodu, mleko, sokove i čak alkoholna pića.  Takođe, nedavno je i vodeći brend konditorskih proizvoda “Bambi” postao deo našeg sistema.

Bilo da ste sjajni sa brojevima, sjajni u izgradnji odnosa poverenja ili možete da dostavite rezultate kroz inspirisan tim, imamo dosta pozicija koje bi negovale vaš jedinstven skup veština.

Coca-Cola Picture Conor McCabe Photography Coca-Cola Picture Conor McCabe Photography

Pretraga i prijava

Pogledajte otvorene pozicije. 

join-our-network join-our-network

Pridružite se našoj Talent mreži

Prijavite se da dobijate obaveštenja o otvorenim pozicijama prilagođenim vašem ličnom profilu.

career-faq career-faq

FAQs o karijeri

Naši regruteri odgovorili su na najčešće postavljana pitanja i podelili korisne savete za vaš CV i intervju.